güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

DÜNYA KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

KÖŞE YAZISI
1.3.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun sevgili okuyucular. Tüm kadın okurlarımızı gücünün farkında olmaya, ne kadar değerli olduğumuzu her gün düşünmeye davet ediyorum, sevgilerimi, hayranlıklarımı yolluyorum.

Umarım kadın cinayetleri ve tacizler bir son bulur, elini çocuklardan, kadınlardan çekmeyen sapıklar bir son bulur. Bu tarz kötü insanların kimyasal hadım edilmesini destekliyorum ve istiyorum. Belki biz üzerimize düşeni yaparsak Özge’lerin, Münevver’lerin, Ayşe’lerin adını sayamadığım sadece 2018 yılında öldürülen 397 kadının daha ruhları huzur bulur. 

Dünya Kadınlar Günü de bu ay kendimiz için bir şey yapma bahanemiz olsunJ Sizi neyin mutlu ettiğini keşfedin ve yapın. Ben sevdiklerimle zaman geçirmekten çok mutlu oluyorum, özellikle ailemle, keyifli Pazar kahvaltıları bana iyi geliyor.

İşte size mutluluk bahaneleri, önerileri….

 

 

ZANZİBAR’DA KÜRŞAT BAŞAR’LA SOHBET

Çok sevdiğim dostlarımın açtığı Zorlu AVM de ki Zanzibar’da her perşembe akşamı

 “Kürşat Başar’la Yemekli Sohbetler” başladı. Sınırlı sayıda konukla yapılan sohbetlerde aşktan, müzikten, edebiyattan, aslında hayata dair her şeyden konuşuluyor. Yemeğin misafirleri Kürşat Başar’la sıcak bir ev ortamında sohbet edecek ve özel hazırlanmış bir menü eşliğinde herkes kendi hikayelerini anlatıyor ve hep birlikte sohbet ediyorlar.

 

 

MEZZALUNA’DA KARNAVAL COŞKUSU

Mezzaluna, en sevdiğim İtalyan restoranlarından. Şubat’ta başlayan Venedik Karnavalına ithafen misafirlerini Venedik Karnavalı’nın sokak lezzetleriyle hazırlanan özel menüsünü tatmaya bekliyor. Spesiyal menü; 15 Mart tarihine kadar deneyimlenebilir. Ben yedim çok beğendim.

 

TOHUM OTİZM VAKFI VE TİYATROKARE
İŞ BİRLİĞİ İLE “SÜPER İYİ GÜNLER”

Tohum Otizm Vakfı ve Tiyatrokare iş birliğiyle oynanan ‘Süper İyi Günler’ hem otizme farkındalık yaratıyor hem de üç boyutlu animasyonlar eşliğinde ve tamamı 80 metrekare dijital ekranlardan oluşan özel dekorlarıyla seyircisine yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. Tohum Otizm Vakfı iş birliğiyle, Ford’un katkıları, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yanında Beko, Michelin gibi markaların çözüm ortaklıklarıyla perdelerini açan oyunun hızla tükenen biletlerine ve doğrudan otizmli bireylerin eğitimine katkı sağlayacak Tohum Zone kategorisi biletlerine www.biletix.com adresinden ulaşılabilirsiniz. Oyunu mutlaka gidin izleyin ben çok etkilendim.

 

BIRKENSTOCK’A VALENTINO İMZASI

Birkenstock, Valentino markası ile iş birliği yaparak harika terlikler tasarlamış. En rahat ettiğim terlik bu marka olduğu için çok sevindim. Lükse dokunmayan marka kalmadı gibi artık. Kırmızının tonu beni benden aldı. Ön siparişte şu an ne zaman Türkiye’de olur bilemedim.

 

YEREL MUTFAK GLOBAL LEZZET

Hilton İstanbul Bosphorus’un mekanlarından Lalezar Meyhane, kadınları desteklemek ve yerel mutfakları tanıtmak amacıyla başlattığı Yerel Mutfak Global Lezzet projesi kapsamında bu kez rotasını Türkiye’nin güney doğusuna çeviriyor ve Mardin’in birbirinden özel yöresel yemeklerini İstanbullularla buluşturmaya hazırlanıyor. 7-8-9 Mart tarihlerinde otelin mutfağını teslim alacak olan ‘S.S. GAP Sosyal Ekonomik İşletme Kooperatifi’ne bağlı GAP Medrese Gül ÇATOM kadınları, Mardin’in yöresel lezzetlerinden oluşan çok özel bir menüyü Lalezar Meyhane’sinin misafirleri ile buluşturacak. Kaçmaz gidelim derim.

 

 

  • Meos Balık
  • Dizayn Vip