güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Down Sendromlu Zeynep ve Cerem Onurluer 1 Yıl Sonra Aynı Sahnede Buluştu

HABER
3.7.2019 00:00:00

Ornella Muti'ye olan benzerliği ile dikkat çeken ve bir süre önce yayınladığı single'ı ''Ohho'' ile müzik dünyasına güçlü bir giriş yapan Cerem Onurluer "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Azka Otel'de hayranlarıyla buluştu. Muhteşem bir konsere imza atan Onurluer sevilen şarkılarını ardarda seslendirdi.

"Gidişini Seveyim" şarkısıyla sevenlerini selamlayan Cerem Onurluer, dans performansıyla da dikkatleri üzerine çekti. Mavi pullu sırt dekolteli mini elbisesiyle göz kamaştıran Onurluer'i dinlemeye gelen iki yüz elli kişi genç şarkıcının muhteşem performnasıyla adeta mest oldu. Geçtiğimiz sene otelde çalışan down sendromlu Zeynep Yazıcı'yı bir sene sonra tekrar aynı sahnede ağırlayan Cerem Onurluer, Zeynep ile yaptığı düetlerle kalplere dokundu. Duygusal anlar yaşanan gecede Cerem Onurluer, Zeynep Yazıcı ile birlikte önce ''Ah İstanbul'' ardından da Selami Şahin'in "Özledim" şarkısını seslendirerek hafızalardan uzun süre silnmeyecek bir düete imza attı. Duygularına hakim olamayan özel hayranının göz yaşlarını silerek onu seyircilere alkışlatan Cerem Onurluer, ''Kariyerimin henüz başındayım. Daha göreceğim çok şey, söyleyeceğim çok şarkı var biliyorum. Ancak hiç biri seninle söylediğim şarkılar kadar değerli ve özel olmayacak.'' diyerek Zenep Yazıcı'ya sarıldı.

 

Konserinin ikinci yarısına ip askılı, dantel detaylı kırmızı mini elbiseyle çıkan Cerem Onurluer konserine hız kesmeden devam etti. Onurluer Yıldız Tilbe şarkılarıyla alkış alırken, Yıldız Tilbe taklidi ile de herkesi kahkahalara boğdu. Çok beğenilen performansında sahnesinde kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Barış Kömürcüoğlu'nu da ağırlayan Cerem Onurluer, yakın dostu ile Minik Serçe'nin unutulmaz şarkısı"Tükeneceğiz"i seslendirdi.

 

 

 

 

 

  • Meos Balık
  • Down Sendromlu Zeynep ve Cerem Onurluer 1 Yıl Sonra Aynı SahDown Sendromlu Zeynep ve Cerem Onurluer 1 Yıl Sonra Aynı SahDown Sendromlu Zeynep ve Cerem Onurluer 1 Yıl Sonra Aynı SahDown Sendromlu Zeynep ve Cerem Onurluer 1 Yıl Sonra Aynı Sah
  • Dizayn Vip