güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Dilek Hanif Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Koleksiyonunu Tanıttı

HABER
12.9.2019 00:00:00

Sade, zarif ve elegan çizgisiyle tanınan Dilek Hanif, iş dünyası kadınlarına ve gün boyu şıklığını korumak isteyen kadınlara özel yeni bir koleksiyon tasarladı. Cemiyet hayatının ve iş dünyasının önde gelen isimlerine tanıtılan koleksiyon büyük beğeni topladı. Kapsül koleksiyon günün her saatine uygun şık seçenekler sunuyor.

Dilek Hanif günün her saati şık olabilmek için uygun seçim arayan modern kadına yönelik parçalardan oluşan 2019-20 Sonbahar/Kış kapsül koleksiyonunu özel bir davetle tanıttı.

Yeni koleksiyonun The St Regis Istanbul Spago’da, 11 Eylül’de gerçekleşen davetine iş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü simalar katıldı. Aralarında Suzan Sabancı Dinçer, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Suzan Toplusoy, Şükran Güzeliş, Cennet Süzer ve Ayşegül Kodal’ın olduğu ünlü isimler Dilek Hanif 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı yakaladılar. İş yoğunluğu ve çalışma saatleri içinde günlük şıklığından da ödün vermek istemeyen iş dünyası kadınlarına pratik ve kullanışlı bir çözüm sunmak amacı ile tasarlanan koleksiyon, şık ve zamansız parçalardan oluşuyor.

Gizia Gate mağazalarında beğenilere sunulacak olan koleksiyonu Dilek Hanif şu sözlerle anlatıyor: “Koleksiyonumda yer alan elbiseler ile gömlek, ceket, pantolon gibi kendi içinde kombinlenebilen tasarımları gerek iş dünyası gerekse bu yalın şıklığı arayan tüm kadınlar için tasarladım. Stilimi yansıtan ve gün boyu giyilebilecek tasarımlardan oluşan kapsül koleksiyonumun ülkemizde ve yurt dışında çok iyi tanınan Türk tasarımcılarının yanı sıra genç tasarımcılarımızın da kıyafetlerini bir araya getiren Gizia Gate mağazalarında satışa sunulmasından mutluluk duyuyorum. Gizia Gate’in sadece Türk tasarımcı markalarını bulundurması nedeniyle ülkemiz için çok değerli bir konsept mağaza olduğunu düşünüyorum.

Yalınlık ve sadeliğin yanı sıra şıklığı da ön planda tutan 30 parçadan oluşan koleksiyonda, tasarımcının Osmanlı döneminde, Sultanların giydiği kaftanlarda kullanılan ve günümüze uyarlanan desenler de yer alıyor. Yün krep, ince krep, ipek saten, özel desenli danteller gibi kaliteli kumaşlar dikkat çekerken, koleksiyon genelinde iş dünyasına ve gün boyu şıklığa uygun olarak toprak tonları, tarçın, hardal, terracotta, bej, pudra, bordo, kahverengi ve siyah gibi zarif ve vazgeçilmez tonlar kullanılıyor.

Dilek Hanif kapsül koleksiyonu Gizia Gate’in İstanbul’da Nişantaşı, Aqua Florya AVM ve Emaar Square Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarının yanı sıra Ankara, Bursa ve Antalya Gizia mağazalarında da satışa sunuldu.

 

 

  • Klass Magazin
  • Dilek Hanif Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Koleksiyonunu TDilek Hanif Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Koleksiyonunu TDilek Hanif Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Koleksiyonunu TDilek Hanif Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Koleksiyonunu T
  • Work Ajans