güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Gerçek Bir Aile Otelidir

RÖPORTAJ
1.9.2019 00:00:00

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Genel Müdür Zafer Alkaya yönetiminde açıldığı günden bugüne sunduğu “Tailor made Luxury” hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası önemli ödüllerin de neredeyse hepsini kucakladı. Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Genel Müdür Zafer Alkaya ile kaliteli hizmet anlayışlarını, başarılarının sırrını, lüks turizm ve gelecek hedeflerini Klass okurları için konuştuk.

Türkiye turizminin gözde şehirlerinden Antalya Belek’te yer alan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa bölgedeki tesisler arasında oldukça ayrıcalıklı bir yere sahip. Tesis ve hizmet kalitesi ile ünü ülke sınırlarını aşan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, şık odaları, genel alanları, dünyaca ünlü golf sahası, spa’sı, yemekleri ve plajı ile her yaştan ve her kültürden misafirlerini kusursuz hizmet anlayışıyla ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Cornelia Diamond Golf Resort&SPA yıllardır Türk turizm dünyasının gurur kaynaklarından biri oldu. Bu başarıda sizin ve güçlü kadronuzun emeği oldukça büyük. Öncelikle Cornelia Diamond Golf Resort&SPA’nın başarısının altında yatan sırları sizden öğrenebilir miyiz?

Kurulduğu günden bugüne çizgisini özenle koruyan ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen ilkeli bir işletmeyiz. Bu ilkeli duruş sayesinde geçen yıllar içerisinde Cornelia Diamond’dan asla vazgeçmeyen sayısız misafir portföyü oluşturduk. Marka değerimizi yansıtan kaliteli hizmet anlayışımızla haklı olarak pek çok ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olduk. En önemli ilkemiz şartlar ne olursa olsun kalite anlayışımızdan asla ödün vermemektir. Bu ilkeli duruşumuz bize elbette daha nice yeni ödüller getirecektir. “Tailor Made Luxury” sloganımız da açıldığımız yıldan bugüne dek işte bu özel anlayışı vurguluyor. Çok çalıştık ve hak ettiğimiz noktadayız. Ben her işe başlarken başarıyı hedefler ve bu hedef doğrultusunda kararlı bir şekilde yürürüm. Prensipli ve ilkeli çalışma ile başarıya ulaşılabileceğine inancım tamdır. Elbette Cornelia Diamond’ın başarılı çizgisinde ekip çalışmasının rolü çok büyüktür. Marka değerimizi her yıl biraz daha ileriye taşıyarak turizm sektöründe uluslararası alanda ülkemizin yüzünü ağartan bir performans sergiledik. Cornelia Diamond misafirlerinin beklentilerini karşılama noktasında gösterdiği dikkat ve özen sayesinde hizmet yolculuğunda hak ettiği çizgiye ulaşmıştır.

 

“CONDE NAST JOHANSENS 2018 KATALOĞUNUN ÖN KAPAĞINDA YER ALABİLEN “İLK TÜRK OTELİ” OLARAK ÜLKEMİZİ GURURLANDIRDIK”

Geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok ödüle layık görüldünüz. 2019’da da ödüllere doymadınız. Sizin için en önemlilerinden burada bahsedebilir misiniz?

Pek çok ulusal ve uluslararası ödüle layık görüldük. “Conde Nast Johansens” gibi dünyanın en prestijli seyahat organizasyonunda çeşitli ödüllere layık görülmenin onurunu yaşadık. En son geçen yıl Conde Nast Johansens 2018 kataloğunun ön kapağında yer alabilen “İlk Türk Oteli” olarak ülkemizi gururlandırdık. Ayrıca her yıl dünyada sadece bize verilen “Dünya’nın En Donanımlı Oteli – World’s Leading Fully Integrated Resort” ödülü ile de ülkemizin haklı gururu olduk. Yine ülkemizin çevreye en duyarlı otellerinden biri olarak uluslararası ödüllere sayısız defa layık görüldük. Yıllardır aldığımız ödüllerle gerçekten ulaşılması güç bir rekorun sahibiyiz. Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan Cornelia Diamond Golf Resort & SPA olarak 2019’da da ödüllere doymuyoruz. 2019’un ikinci yarısına yine ödüllerle girdik ve Cornelia Diamond Golf Resort & SPA olarak “World Travel Awards 2019 Avrupa Seremonisi”nde üç farklı kategoride ödüle layık görüldük. Portekiz’e ait Madeira Adası’nda gerçekleştirilen “World Travel Awards 2019 Avrupa Seremonisi”nde “Europe's Leading Fully Integrated Resort 2019”, “Europe's Leading Luxury All-Inclusive Resort 2019” ve “Europe's Leading Luxury Resort 2019” ödüllerini aldık. Bir kez daha Cornelia Diamond Golf Resort & SPA ailesi olarak gururlandık. Cornelia Diamond nitelikli turizm anlayışına hizmet eden ülkemizin lider kuruluşlarından biri olmanın kıvancını taşıyor. Nitelikli turizm anlayışı ülkemizi her anlamda daha güzel yarınlara taşıyacak çok önemli bir olgudur ve asla yılgınlığa düşmeden bu anlayışla ilerlenmelidir.

 

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Eylül sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans