güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Citymall Avm’den Şölen Tadında Açılış

HABER
13.1.2020 00:00:00

Samsun’da hizmete giren CityMall AVM’nin açılışı şölen tadında bir dizi etkinlikle gerçekleşti. Ayşe Hatun Önal konseriyle renklenen açılışta “Markalar” defilesi ile “Erol Albayrak Haute Couture” defilesi de yapıldı.

Yunus Emre Çelik tarafından Samsun’un Atakum İlçesi’nde yaptırılan CityMall AVM, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Samsun ekonomisine büyük katkı sağlaması beklenen AVM’nin açılışı, şölen tadında bir dizi etkinlikte gerçekleşti. Ünlü koreograf Ferhan Aral tarafından organize edilen açılış etkinliği kapsamında Ayşe Hatun Önal konseri, “Markalar” defilesi ve “Erol Albayrak Haute Couture” defilesi gerçekleştirildi.

 

Ayşe Hatun Önal’dan 4 Yeni Şarkı Daha

Son dönemde “Efsane” şarkısıyla adından söz ettiren Ayşe Hatun Önal, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ünlü yıldız, yeni şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya hazırlandığını söyledi: “Efsane’ye gelen tepkiler çok güzel. Dinleyen herkes şarkıyı çok sevdiğini söylüyor. Yaza kadar dört şarkım daha çıkacak. Şubat başında da yeni şarkılarımdan birine yurtdışında klip çekeceğim. Güzel bir festivalde yapacağız çekimleri.”

 

Hedefim Oyuncu Olmak

“Markalar” defilesinde podyuma çıkan Itır Esen, hem defileyi izleyenlerin hem de basının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Genç manken, oyunculuk yapmaya hazırlandığını açıkladı: “Artık daha çok oyunculuk yapmayı düşünüyorum. Bir süredir eğitim alıyorum. Hedefim oyuncu olmak. Bunun içimde çok çalışıyorum. Yakında yeni projelerle seyirci karşısına çıkacağım.”

 

Azerbaycan’da Marka Yüzü

Erol Albayrak’ın Houte Couture koleksiyonunu beğeniye sunduğu defilenin baş mankeni ise Özge Ulusoy’du. Organizasyonda basın mensuplarıyla da bir araya gelen ünlü manken şöyle konuştu: “Yakın zaman da yeni projelerim olacak. Bir markanın yüzü oldum çekimler için Azerbaycan’a gideceğim. Oyunculukla ilgili sürekli birçok proje geliyor. Kafama yatan bir proje gelirse sinema ve dizi de tabii ki oynarım. Bu arada Program çok iyi gidiyor...”

  • Meos Balık
  • Citymall Avm’den Şölen Tadında AçılışCitymall Avm’den Şölen Tadında AçılışCitymall Avm’den Şölen Tadında AçılışCitymall Avm’den Şölen Tadında Açılış
  • Work Ajans