güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Cihan Nacar, Gala Defilesine Damgasını Vurdu

HABER
30.11.2019 00:00:00

   Sevda Kama

Moda dünyasının ünlü tasarımcısı Cihan Nacar, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından bu yıl 4.sü gerçekleştirilen Denizli Fashion Week kapsamında gala defilesini düzenledi.

DFW 2019’un kreatif direktörlüğünü de üstlenen Nacar’ın defilesinde Itır Esen, Şebnem Schafer, 24 yıl sonra ilk kez podyuma çıkan Emel Yıldırım, oyuncu Ceren Benderlioğlu, siyahi manken Leena Shindondol ve Uzakdoğulu manken Erjana Avakadnos’un da aralarında bulunduğu 27 manken, podyumda boy gösterdi.

 

Ünlü modacının Nihat Zeybekçi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen defilesinde podyum, Denizli’ye özgü özel havlu kumaşla kaplandı.Nacar defilede, ağırlıklı olarak kadife ve işlemeli kumaşlar kullandığı, 3 boyutlu lazer kesim aksesuarlar ve file detaylarla hazırladığı 2019-2020 kış koleksiyonunu davetlilerin beğenisine sundu. Sahte kürkler ve lateks kumaşlarla dikilmiş mayolar ve kimonoların yanı sıra couture bodylerin de ağırlıkta olduğu koleksiyonda kırmızı rengin hakimiyeti ise göz kamaştırdı!

 

Son zamanların gözde mankenleri arasında yer alan Itır Esen, güzelliğiyle izleyenleri kendine hayran bırakırken, defile sonrası yaptığı açıklamada, “Daha önce de Cihan Nacar defilesine çıktım. Bu koleksiyonunu da diğerleri gibi çok beğendim. Cihan gerçekten çok başarılı bir tasarımcımız. Ülkemizin medarı iftiharı. Gerçekten öyle. Tasarımlarını da her zaman çok beğendiğim bir insan. Çalışmaktan çok gurur duyduğum, çok sevindiğim ve mutlu olduğum biri’ diyerek ünlü modacıya övgüler yağdırdı.

 

BİRKAÇ KIYAFET DAHA GİYMEK İSTEDİM

Modelliğin ve mankenliğin yanı sıra tiyatro çalışmalarını da sürdüren Şebnem Schaefer da “İlk kez Cihan’ın defilesine çıktım ve kısmet olmasına da sevindim. Sonunda çıkabildim. Koleksiyonu çok beğendim. Bir de yaş dolayısıyla mı bilmiyorum ama mayoyu çok giymiyoruz artık. Ama bu kıyafetleri zevkle taşıyorsunuz. İçime çok sindi. Hatta birkaç kıyafet daha giydirseydi daha çok sevinirdim.’ dedi.

 

24 YIL SONRA PODYUMDA

Yaklaşık 24 yıldır podyuma çıkmayan Emel Yıldırım, uzun yıllar sonra profesyonel olarak podyumda yer almasına ilişkin, “Podyumu özlemişim. Çok heyecan vardı. Kalbim pıt pıt. Başım biraz ağrıdı stresten ama çok eskiye gittim. Çok güzel. Sahne arkası, o heyecanı özlediğimi fark ettim. Mankenlerin o hali eskilere götürdü beni. Çok güzel bir anı oldu’ dedi.

Cihan Nacar ile tanışmadan önce tasarımlarını almaya başladığını  ve 10 yıldır onun tasarımlarını giydiğini söyleyen Yıldırım, kendisinin de bir modacı olmasına rağmen egosunun sıfır olduğunu söyledi.

Nacar ile gurur duyduğunu sözlerine ekleyen Yıldırım, “Yurt dışına açılmalı.” diyerek övgüler yağdırdığı Nacar’a sarılarak anılarını tazelediği için bir kez daha teşekkürlerini sundu.

 

Televizyonların ve beyazperdenin sevilen oyuncusu Ceren Benderlioğlu ise ünlü modacıyı kırmayarak podyumda yerini alan ünlü isimler arasındaydı. Kendisini Cihan Nacar’ın ikna ettiğini dile getiren ünlü oyuncu “İlk kez böyle bir tecrübe yaşadım ve çok heyecanlandım. Beni buna ikna edecek kişi yine Cihan’dır. Tekstilci bir aileden geldiğim için onun tasarımlarının ne kadar özel ve değerli olduğunu daha iyi anlayabiliyorum. İşini tutkuyla yapıyor ve ben ona çok inanıyorum” diye konuştu.

 

Defilenin sonunda mankenleriyle birlikte selamlamaya çıkan ve onlara teşekkürlerini sunan Modacı Nacar da şunları söyledi:

“Çok sevdiğim, beğendiğim, artık arkadaş olarak gördüğüm bu güzel kadınlarla aynı podyumda olmaktan dolayı çok mutluyum. Onlara çok teşekkür ediyorum. Çünkü bugün defileyi başka bir boyuta taşıdılar. Emel’in heyecanı, Ceren’in özverisi…  2-3 defa prova yaptık neredeyse Şebnem ile. Onun 2-3 elbise giymek istemesi… Itır ile kaçıncı kez defile yapıyoruz. Ben ekstra mutlu oldum. Umarım herkes çok beğenmiştir. Biz çok keyif aldık bunu yaparken. Provasından şu aşamaya kadar her anı bizim için çok değerliydi.”

 

  • Klass Magazin
  • Cihan Nacar, Gala Defilesine Damgasını VurduCihan Nacar, Gala Defilesine Damgasını VurduCihan Nacar, Gala Defilesine Damgasını Vurdu
  • Work Ajans