güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Çaba Derneği 9. Geleneksel Alışveriş Şenliğine Yoğun İlgi

HABER
3.5.2018 00:00:00

ÇABA Derneği, gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği’ni, bu yıl 2-3 Mayıs tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

 

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl 9. defa düzenleniyor.    Kermes, 2 ve 3 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Dernek Başkanı Özlem Zehebi, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde, ünlü isimlerin markalarının da yer aldığı 130’u aşkın markanın standı kuruldu. Ziyaretçilerin Türk Telekom Prime ile müzik keyfini doyasıya yaşadıkları etkinlikte Adel Kalem İyilik Ağacı ile yer aldı.

 

İş ve cemiyet hayatından aralarında; Arte Tahir, Aslı Goncer, Aslı Hunel, Aslı Şen, Ayfer Toprak Karavan, Ayperi Tutuk, Ayşe Burcu Kaya, Ayşegül Dinçkök, Buket Taşdelen, Çağla Bostancı, Begüm Tacir, Nergis Pekuysal, Melis Özer, İnci Gazioğlu, Canan İmer, Ceylan Çapa, Ceylan İnsel, Çiğdem Kamer, Çiğdem Kurt, Cihan Kamer, Simay Uras, Dilek Birgen, Dilek Toner, Güliz Onursal, Dilek Türker, Elif Eren, Emel Yıldırım, Evrim Kırmızıtaş, Figen Babaoğlu, Fulya Gündoğdu, Hande Sezer Pekcan, Hayat Cengiz, İlkem Öztürk, İnci Gazioğlu, İpek Köse, Neslihan Kozanoğlu, Nazan Cihan, Nihal Billur, Burcu Tarman, Abdurrahim Albayrak, Nurhan ve Murat Tarman, Özge Peker, Öznur Yakın, Revna Demirören, Şahika Ercümen, Şebnem Çapa, Selda Topal, Sema Sipahioğlu, Serap Sarı, Serap Tibuk, Semur Çiftçi, Şeyma Subaşı, Sibel Vatandost, Tuba ve Nuri Develi, Tuğba Yağan, Türkan Sabancı, Yasemin Gezenker, Yasemin Kamhi, Melda Kosif, Yasemin Özilhan, Yelda Demirören, Zafer Kozanoğlu, Zerender Turan, Zeynep Germen,_İsmet Alpagut, Zeynep Ilıcalı, Zeynep Toker gibi isimlerin olduğu bir çok isim katıldı.

 

Galatasaraylı futbolcular Bafetimbi Gomis ve Gökhan İnler de etkinliği ziyaret eden isimler arasındaydı.

 

Yoğun bir ilginin olduğu kermesten elde edilecek olan gelir; Elazığ’da yapımı devam eden 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.

 

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Çaba Derneği 9. Geleneksel Alışveriş Şenliğine Yoğun İlgiÇaba Derneği 9. Geleneksel Alışveriş Şenliğine Yoğun İlgiÇaba Derneği 9. Geleneksel Alışveriş Şenliğine Yoğun İlgiÇaba Derneği 9. Geleneksel Alışveriş Şenliğine Yoğun İlgi
  • Work Ajans