güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Belgin Aksoy “Yılın İnsanı” Seçildi

HABER
10.9.2019 00:00:00

Global Wellness Day Yaratıcısı Belgin Aksoy, Fransa’nın başkenti Paris’de, Fransa Enstitüsü’nde gerçekleşen özel davette, La Fédération des Professionnels du Bien-etre tarafından “Personality of the Year – Yılın İnsanı” ödülüne layık görüldü.

2012’den bu yana düzenlenen ‘Soirée Label Qualité SPA-A 2019 isimli ödül töreninde; insani değerler, yaratıcılık ve inovasyon, güçlü etki ve mesleki vizyon gibi ana kriterler dahilinde; çevresine ilham veren, başarılı kişiler değerlendirmeye alınıyor.

 

Daha önce “Wellness Sektörünün Öncü Kadını” ve “En Etkili Spa Lideri” ödüllerine layık görülen Belgin Aksoy, “Personality of the Year – Yılın İnsanı” ödülüyle birlikte ezber de bozdu: Personality of the Year – Yılın İnsanı/Kişiliği” ödülü bu yıl ilk kez Fransız olmayan bir kişiye verildi.

 

Belgin Aksoy bu anlamda bir ilki gerçekleştiriken ödülünü almaya davet edildi:

“Personality of the Year – Yılın İnsanı” ödülünü dünyayı harekete geçiren, sınırların ötesine ulaşan kişilere vermekten gurur duyuyoruz. Bu yılki ödülün sahibi bir sloganla ilham veriyor: Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir!” diyerek hepimize ilham veren, Global Wellness Day Yaratıcısı Belgin Aksoy’u sahneye davet ediyoruz.”

 

Belgin Aksoy, ödül teşekkür konuşmasında duyugularını dile getirdi:

“Öncelikle French Spa Association Spa-A’ya ve GWD’yi Fransa’da destekleyenwellness profesyönellerine teşekkür ediyorum. İlk kez Fransız olmayan birine verilen bu ödülü kabul etmekten de gurur duyuyorum.

Global Wellness Day’in başarısını, yaptığımız her işe tüm kalbimizle inanmamıza borçluyuz. Her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü kutlasak da GWD, yaşam boyu bağlılık gerektiriyor. “Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir!” diyoruz, benimkini değiştirdi, milyonların yaşamını değiştirdi, sizlerin de desteğiyle değiştirmeye devam edecek.”

 

Belgin Aksoy’un, Türkiye’de başlatıp yüzlerce ülkeye yaydığı Global Wellness Day, her yıl binlerce noktada milyonlarca kişi tarafından eş zamanlı olarak kutlanıyor. Dünyayı etkisi altına alan bir “wellness” – iyi yaşam hareketi olan Global Wellness Day, yaratıcı Belgin Aksoy ve tüm dünyadan elçilerinin çalışmalarıyla birlikte İngiltere kraliyet ailesinden Oprah Winfrey’e, birçok fikir lideri ve ülkenin desteğini alarak etkisini güçlendirmeye devam ediyor.

  • Work Ajans
  • Belgin Aksoy “Yılın İnsanı” SeçildiBelgin Aksoy “Yılın İnsanı” SeçildiBelgin Aksoy “Yılın İnsanı” Seçildi
  • Meos Balık