güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Altınbaş’ın Genç Koleksiyonu “Promiss” Şık Bir Davetle Tanıtıldı

DAVET
16.11.2015 00:00:00

Geleneği yenilikçi bir anlayışla yorumlayan Altınbaş, özel tasarımlardan oluşan Promiss’i, Rixos Pera İstanbul, Chapelle Bistro Bar’da düzenlediği bir davet ile mücevher tutkunlarına tanıttı. Altınbaş’ın CEO’su Ali Bulut ve Kurumsal İletişim Müdürü Nihan Şerbetçi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine katılan ünlü konuklar Promiss Koleksiyonu’nda yer alan altın ve pırlantadan oluşan yüzük, küpe, kolye ve bileklikleri denediler.

Mücevher sektörünün lider markalarından Altınbaş, ilklerden aldığı ilhamı, aşkın en köklü geleneği olan söz ile buluşturarak ‘ProMiss’ adlı özel bir koleksiyonun altına imza attı.   Bu özek koleksiyon Rixos Pera İstanbul, Chapelle Bistro Bar’da düzenlenen davet ile mücevher tutkunlarına tanıtıldı. Altınbaş’ın CEO’su Ali Bulut ve Kurumsal İletişim Müdürü Nihan Şerbetçi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda, Tuğba Özay, Gizem Özdilli, Bilge Öztürk, Çiçek Dilligil ve Pelin Öztekin gibi sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı davette konuklar, Promiss Koleksiyonu’nda yer alan altın ve pırlantadan oluşan yüzük, küpe, kolye ve bileklikleri denediler. Geçmişten günümüze uzanan, doğduğu topraklardan aldığı ilhamı, global trendler ile birleştiren Altınbaş’ın nesilden nesile yaşayacak olan Promiss Koleksiyonu, gençlerin ilk heyecanlarının ilk tanığı olacak. Koleksiyon, özgürlüklerinin peşinden giden, teknolojiye tutkun, meydan okuyan, sorgulayan, şıklığından ödün vermeyen mücevher tutkunları için aşkın en saf halinden ilham alarak tasarlandı. 500 $ - 2,500 $ fiyat aralığında satışa sunulan, yeni bir akımın öncüsü olmaya aday Promiss koleksiyonu Altınbaş mağazalarında satışa sunuluyor.

  • Meos Balık
  • Altınbaş’ın Genç Koleksiyonu “Promiss” Şık Bir Davetle TanıtAltınbaş’ın Genç Koleksiyonu “Promiss” Şık Bir Davetle TanıtAltınbaş’ın Genç Koleksiyonu “Promiss” Şık Bir Davetle TanıtAltınbaş’ın Genç Koleksiyonu “Promiss” Şık Bir Davetle Tanıt
  • Work Ajans