güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı

HABER
12.2.2019 00:00:00

“Ayasofya Karadaki En Büyük Yelkenli” adlı kitabın lansmanına, geceye destek veren SICPA Türkiye’nin CEO’su Aykut Ferah’ın yanı sıra Jülide Önengüt, Gizem Tatlıcı, Begüm Özer, Gülay Kamaz, Müge Tezman Sırmabıyık, Ulvi Süvarioğlu, Rahman Altın, Neslihan Kozanoğlu, Orhan Gorbon, Barış-Alize Tansever, Rıza-Güneş Büyükuğur, Ömer-Arzu Niziplioğlu, Arzu Kunt, Hülya Çebi ve Nil Uyguner’in aralarında yer aldığı iş, sanat, moda ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı. Program kapsamında Ali Canip Olgunlu’nun rehberliğinde konuklara özel Ayasofya Müzesi turu gerçekleştirildi.

Anadolu medeniyetleri, kültürü ve tasavvuf üzerine odaklanarak yaptığı çalışmalar ile bilinen Anadolu Kültür Tarihçisi ve Türkolog Ali Canip Olgunlu’nun “Ayasofya Karadaki En Büyük Yelkenli” isimli yeni kitabının lansmanı, Sicpa Türkiye desteği ile gerçekleştirildi.

 

Ali Canip Olgunlu kitabında; en çok ziyaret edilen müzeler arasında yer alan,  sanat ve mimarlık tarihi bakımından dünyanın en önde gelen anıtlardan biri olup, dünyanın 8. harikası olarak gösterilen Ayasofya ile ilgili çözdüğü “yeni gizemleri” anlatıyor.

 

Sultanahmet’teki Matbah Restaurant’ta gerçekleştirilen lansmana, geceye destek veren SICPA Türkiye’nin CEO’su Aykut Ferah’ın yanı sıra Jülide Önengüt, Gizem Tatlıcı, Begüm Özer, Gülay Kamaz, Müge Tezman Sırmabıyık, Ulvi Süvarioğlu, Rahman Altın, Neslihan Kozanoğlu, Orhan Gorbon, Barış-Alize Tansever, Rıza-Güneş Büyükuğur, Ömer-Arzu Niziplioğlu, Arzu Kunt, Hülya Çebi ve Nil Uyguner’in aralarında yer aldığı ünlü isimler katıldı.

 

Lansman programı kapsamında Ali Canip Olgunlu’nun rehberliğinde konuklara özel Ayasofya Müzesi turu gerçekleştirildi.  

 

  • Meos Balık
  • Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı Ali Canip Olgunlu, Yeni Kitabını Ayasofya’da Tanıttı
  • Dizayn Vip