güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı

HABER
16.11.2015 00:00:00

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı yeni filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti. Film ekibinin tam kadro hazır bulunduğu geceye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Ünlü komedyenin minik oğlu Kemal ile katıldığı kahkaha dolu gecede beğeniye sunulan “Ali Baba ve 7 Cüceler” filmi gala seyircisinden tam not aldı.

Cem Yılmaz’ın “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı yeni filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti. İş, sanat, televizyon ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin yoğun ilgi gösterdiği galada konuklar “Ali Baba ve 7 Cüceler”i ilk izleyenlerden olmak için yerlerini alırken 2 binin üzerinde kapasitesi olan PSM’de birçok kişi de yer kalmamasından dolayı içeri giremedi. Konuklar gösterimin yapılacağı PSM ana salonuna mavi halı üzerinde yürüyerek giderken filmde kullanılan ve üzerinde Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin Rusça kısaltmasının (CCCP) yazdığı bir roket de salonun girişine konumlandırıldı. Cem Yılmaz’ın iki farklı karakteri canlandırdığı ve başrollerini Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay ile birlikte paylaştığı filmi izleyen gala seyircisi kahkahalara boğuldu. Şenay karakterinin tehlikeli ve acımasız planları olan zengin iş adamı Mançov'a karşı insanlığın kurtulması için verdiği mücadelenin konu edildiği film izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Çekimleri 300 kişilik bir ekiple İstanbul ve Sofya’da yapılan filmin oyuncuları gösterimin ardından tebrikleri kabul etti. 

 

Cem Yılmaz, Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay’ın başrolde oynadığı ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Geceye filmin oyuncuları tam kadro katılırken oyuncular ve tüm konuklar kırmızı halı yerine mavi halı üzerinde yürüdüler. 

  • Klass Magazin
  • Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı Ali Baba Ve 7 Cüceler’in Galası Doldu Taştı
  • Work Ajans