güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

19 Mayıs’ta Milli ve Manevi Duygular Birlikte Yaşanacak

HABER
18.5.2020 00:00:00

19 Mayıs 2020 Salı günü Gençlik ve Spor Bayramı ve İslam âlemi için bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesinin birlikte kutlanacağı bir gün olacak. Bu anlamlı günde yüksek bir enerjinin yaşanacağı belirten İyi Yaşam Koçu ve Nefes Terapisti GEA City Kurucusu Merva Onur, bu özel güne özel bir online etkinlik düzenledi

19 sayısının gerek Kuran’ı Kerim’deki önemi, gerekse 19 sayısının kendi başına 1 ve 9 sayılarının taşıdığı titreşimin de 19 Mayıs’ı daha özel kıldığını belirten Merva Onur. 19 sayısı insanlığa hizmet etmeyi, manevi aydınlanmayı, sezgiyi ve yeni başlangıçları sembolize ettiğini söyledi. Ülke olarak yoğun bir enerji oluşturulacağının altını çizen Merva Onur Kurtuluş Savaşının başladığı günü milli bir bayram olarak yaşarken, diğer yandan da Kuran’ı Kerim’in Hz. Muhammed'e vahiy edilmeye başlandığı gece olması sebebiyle kutsal bir günü dualar ve iyi niyetlerle geçireceklerini ifade etti.

İyi Yaşam Koçu ve Nefes Terapisti Merva Onur GEA City olarak enerjisi ve maneviyatı yüksek böyle bir günü daha iyi hissedebilmek, ruhunu ve bedenini iyileştirmek isteyen herkes ile birlikte meditasyon ve nefes terapisi yapacaklarını, Türk Halkı ve insanoğlu için dua edeceklerini vurguladı. Bu bilinçle hareket ederek yaşam enerjisinin farkındalığını kitlelerle paylaşacaklarını dile getirdi. Merva Onur sözlerine şöyle devam etti: “Zihnin rahatlaması çok önemli çünkü gerek zihinsel gerekse bedensel anlamda insanı her anlamda kuvvetlendiren en önemli şey zihin rahatlığıdır. Doğru ve içsel nefes egzersizleri ile hemen enerjimiz farklılaşacak. Milli ve manevi duygular birleşerek büyük bir enerji oluşturacak. Duyguların yoğun olarak yaşanacağı bu özel günde herkesi zoom üzerinden 19 Mayıs Salı saat 19:19’da gerçekleştireceğimiz seansa bekliyorum.”

https://zoom.us/j/93719552366

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans